درباره ما

با عنایت و لطف پروردگار یکتا فروشگاه لاستیک هداوند فعالیت خود را از سال 1378 آغاز و تا به امروز با ارائه خدمات متنوع و تامین لاستیک انواع ماشین های سبک و سنگین در خدمت هم استانی ها و همشهری های عزیز بوده است.با گذشت 22 سال از آغاز فعالیت این فروشگاه به واسطه حسن اعتماد مشتریان گرانمایه خود صاحب اعتباری شده ایم که به آن می بالیم و افتخار می کنیم و ایمان داریم که این اعتبار نتیجه اعتماد و صداقت متقابلی است که موجب سرافرازی و سربلندی این فروشگاه در بین سایر فروشگاه های لاستیک شده است.

با توجه به افزایش تقاضا درسالیان اخیر و قرار گرفتن فروشگاه لاستیک هداوند در مسیر اصلی تردد ماشین های سبک و سنگین به استان های شمالی و جنوبی کشور تقاضا روزافزون برای تامین لاستیک مورد نیاز از شرکت های برند و صاحب نام لاستیک سازی کشور ؛ گام های مهمی در جهت تامین لاستیک به شکل خرید مستقیم از کارخانه توسط فروشگاه برداشته شد. اخذ مجوز نمایندگی شرکت های لاستیک سازی گهر،بارز،یزد،کویر،ایران تایر و گلدستون(آرتاویل) به عنوان چند برند معروف و شناخته شده در سطح کشور قدمی هر چند کوچک برای ارائه خدمات با کیفیت برداشته شد تا زمینه رضایت مشتریان گرامی فراهم شود.

اینک با افتخار اعلام می کنیم که فروشگاه لاستیک هداوند دارنده مجوز و نمایندگی انحصاری توزیع تایر گهر در استان لرستان و غرب کشور است که تا به امروز نقش مهمی در تامین لاستیک وسائط نقلیه همشهریان و هموطنان عزیز داشته است و بر آن است تا این فعالیت را توسعه و گسترش دهد.در همه سال هایی که کار خود را در خدمت رسانی به همشهریان و هموطنان گرانقدر ایران اسلامی به ویژه مردمان خوب و نجیب استان لرستان آغاز کرده ایم اساس فعالیت فروشگاه را بر صداقت و اعتماد گذاشتیم و این دو فاکتور را سرلوحه کار خود در خدمت رسانی به مشتریان عزیز قرار داده ایم و برآن تاکید داریم.

نمایی از فروشگاه هداوند نمایندگی گهر تایر

نمایندگی گهرتایر

نمایندگی هداوند در عرضه فروش لاستیک شامل برندهای:

  1. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش گهر تایر
  2. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش تایر بارز
  3. نمایندگی فروش یزد تایر
  4. نمایندگی فروش کویر تایر
  5. نمایندگی فروش ایران تایر
  6. نمایندگی فروش گلدستون

نمایندگی انحصاری فروش و خدمات  پس از فروش گهر تایر در غرب کشور

از میان تمامی برند های یاد شده ، فروشگاه لاستیک هداوند در زمینه فروش ، عرضه و پشتیبانی  برند لاستیک گهر تایر فعالیت ویژه تری دارد . فروشگاه هداوند ،نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش گهر تایر در غرب کشور را عهده دار است و ما مفتخریم عرضه کننده این برند لاستیک ایرانی باشیم .

انبار تهران گهرتایر (شور آباد)

انبار لاستیک گهر تایر
انبار تهران گهرتایر
لاستیک گهر تایر
تایر گهر

درباره گهر تایر

مجتمع لاستیک گهر
تولید کننده تایرهای رادیال آفرود ،SUV ، رادیال سواری ، تایر رادیال تجاری و بایاس میباشد .این مجتمع در ۶ کیلومتری شرق شهرستان دورود  استان لرستان واقع شده است . که با در اختیار داشتن امکانات نرم‌افزاری و نیروی انسانی مجرب و آموزش دیده و امکانات سخت افزاری شامل مجموعه کامل از صنایع مادر که محصولات خود را تحت سیستم های مدیریتی کیفیتی تولید و عرضه می نماید.

خدمت رسانی و فروش لاستیک گهرتایر درسراسر کشور

دایره خدمات فروشگاه لاستیک  هداوند (نمایندگی انحصاری فروش و پشتبانی گهرتایر در غرب کشور) تنها محدود به استان لرستان و غرب کشور نبوده و ما آماده خدمت رسانی به تمامی سروران از میهن عزیزمان ایران میباشیم .بنابراین جهت بهره مندی از تمامی خدمات ما ، استعلام قیمت و غیره از صفحه تماس با ما ، در تماس باشید.

64X64
تماس با گهر تایر